Crochet of the Day

1. Crochet of the Day

Crochet Pattern By “Lotus Hus”

My new crochet pattern 🧚‍♀️

Instagram

Në këtë postim dhe në të tjera që do të vijnë në ditët në vazhdim, do të sjellim modele të ndryshme të punimeve me grep dhe shtiza. Fotot do të tregojnë modele të shumëllojshme punimesh, të cilat mund të përdoren në projekte të ndryshme. Do të krijojmë në këtë mënyrë albumin tonë të modeleve.

Ju faleminderit!

Follow us ♥♥♥♥:

Instagram

Facebook

YouTubeReklama

2 mendime mbi “1. Crochet of the Day

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s