Crochet of the Day

6. Crochet of the Day

Modeli i sotëm është një aksesorë për flokët.

Punimi është me grep, punim njësh. Gjithsej janë punuar dy rrotullime punim njësh përreth zinxhirit të përbërë me 64 sythe.

Është zgjedhur:

  • një fije tekstili prej pambuku
  • ngjyrë pjepri
  • grepi 3.5 mm
Aksesorë për flokët

Duke biseduar me miken time Edit, ajo më sygjerojë që këtij postimit ti shtoja edhe një foto ku të tregohej si duken aksesori i punuar me grep në kokë.

Faleminderit Editit për foton dhe për këtë filxhan kafe, të dhuruar prej saj. ☕ HUG LIFE 💗

3 mendime mbi “6. Crochet of the Day

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s