Crochet of the Day

7. Crochet of the Day

Sot trendet e fundit po drejtohen më shumë drejt aksesoreve artizanal. Disa aksesorë janë edhe në këtë foto.
Janë punuar me grep 0,5mm dhe me fije pambuku me disa ngjyra apo nuanca. Për mua është një kënaqësi e madhe ti punoj ato, por do kisha shumë dëshirë që të gjithë aksesorë që unë vet përdorë ti kem të punuara nga vet dora ime.
Do IT yourSelf, do it Unik 👌

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s