Knitting of the Day

3. Knitting of the Day

Ky është një jelek fëmijësh me modelin gershet vetëm në pjesën përpara. E nisa me shumë dashuri dhe tani e mban veshur im bir. Eshte punuar bazuar mbi një model të gatshëm. Me shtiza 4 mm dhe me fije 4 mm prej pambuku.

Gjithçka është një pasion I frymëzuar nga njerëzit e mi më të dashur. Kjo kohë në të cilën unë kam mundësi të merrem me këtë pasion vlen shumë, duke qenë një nënë me detyra të përcaktuara. Por këto projekte të vogla janë rezultati i kohës time të lirë, që është shumë të vogël por mjaft e çmuar.

Ju falenderoj për komentet dhe që ndiqni këtë folezë të vogël thurjesh!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s